Menu

Mój blog o codziennych zmaganiach w pracy, w domu

Sprawy kobiet, które połączyć muszą obowiązki w pracy z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Czy coś nas może pokonać?

Mój dzisiejszy wyjazd do Olsztyna

sylwia_rumecka

Czasami zdarza się tak, że w pracy otrzymam dyspozycje, aby pojechać gdzieś, załatwić jakieś sprawy. Tym razem musiałam wybrać się do Olsztyna. Nie ukrywam, że lubię to miasto. Kiedyś spędziłam tu sporo czasu, ale to były czasy studenckie. Jednak cały czas czuję pewien sentyment do tego miasta i tych okolic.

Kiedy byłam jeszcze młoda, wiele razy wybieraliśmy się z koleżankami na biwaki czy różne koncerty. Olsztyn w okresie wakacji to szczególnie atrakcyjny region. Nie myślę tu tylko o jeziorach, ale o wszystkim co dzieje się wokół. Olsztyn może być swoistą bazą wypadową do zwiedzania innych miast woj. warmińsko-mazurskiego. W okresie letnim wiele tu się dzieje. Można pojechać na Piknik do Mrągowa (ponoć wszystkie drogi w tym czasie tam prowadzą), można zwiedzić Kętrzyn czy Dobre Miasto. Jeżeli ktoś jest fanem bujającej muzyki to zdecydowanie może wybrać się na festiwal do Ostródy.

Dziś jednak nie o przyjemnościach, ale o pracy trzeba było myśleć, chociaż przejeżdżając przez te miejsca nie sposób zapomnieć tych miłych chwil. Olsztyn przywołuje je wszystkie. Lubię być na bieżąco więc często czytam informacje lokalne o Olsztynie na różnych stronach. Ogólnie chyba za dużo siedzie w Internecie :) więc jak już siedzę, to zaglądam i śledzę. Czasami komentuje.

© Mój blog o codziennych zmaganiach w pracy, w domu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci