Menu

Mój blog o codziennych zmaganiach w pracy, w domu

Sprawy kobiet, które połączyć muszą obowiązki w pracy z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Czy coś nas może pokonać?

Podstawowe różnice dotyczące bram segmentowych.

sylwia_rumecka

Osoby, które prowadzą firmę czasami zastanawiają się o to jak różnią się bramy segmentowe. Często chodzi oczywiście o różnice pomiędzy bramami garażowymi, a bramami przemysłowymi. W przypadku bram firmy Ryterna te cechy bywają istotne.

Warto zadać sobie pytanie do czego potrzebujemy kupić bramę segmentową. Ta informacja pozwoli nam podjąć dobrą decyzje na ten temat. Jeżeli potrzebujemy kupić bramę do przydomowego garażu to oczywistą sprawą jest, że potrzebujemy typowej bramy garażowej. Takie bramy często mają wymiary do 5 m szerokości. W wielu przypadkach bramy takie produkowane są w kolorach drewnopodobnych takich jak orzech, a ostatnio także w kolorze grafitowym. Ten ostatni sprawdza się do nowoczesnych domów, gdzie zastosowano również okna kolorze.

Inaczej jest w przypadku bram przemysłowych - chociaż tutaj również popularnym kolorem jest RAL 7016 to jednak z reguły w tych panelach struktura różni się zasadniczo. Dla użytkowników bram przemysłowych ważna jest przede wszystkim trwałość i dlatego wybierają oni bramy ze strukturą stucco. W takich bramach jeżeli nawet dojdzie do zadrapania to w prosty sposób można zatuszować takie rysy.

Nie jest to jednak jedyna różnica pomiędzy bramą garażową, a przemysłową. Więcej na ten temat przeczytają Państwo na stronie o bramach segmentowych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • mornana

    No faktycznie te różnice są znaczące. Teraz przynajmniej będę je odróżniała ;)
    ____
    Spectim

© Mój blog o codziennych zmaganiach w pracy, w domu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci